A A A

BLOG

 • Najlepszy sprzęt dla firm zajmujących się instalacją paneli fotowoltaicznych

  Montaż i instalacja paneli fotowoltaicznych z pomocą wciągarki drabinowej elektrycznej ES 200 HS Bellussi

   

  Dobra koniunktura panująca na rynku budowlanym sprawia, że firmy usługowe działające w tej branży mają zwiększoną ilość zleceń. Szczególne oblężenie przeżywają przedsiębiorstwa zajmujące się montażem ogniw słonecznych, dla których firma Bellussi Group dostarcza najlepszej jakości wciągarki budowlane włoskiej marki Europea.

   

   

 • Szybko, szybciej, najszybciej - wciągarki Bellussi różnych prędkości

  Wciągarka elektryczna linowa ze zmienną prędkością podnoszenia SUM 210 VL

   

  Wciągarka linowa jest urządzeniem niezbędnym do pracy na każdej budowie. Jej łatwy i szybki montaż pozwala na bezpieczny transport różnych materiałów budowlanych na duże wysokości. W zależności od rodzaju transportowanych materiałów, można wybrać wciągarkę o standardowej lub wyższej prędkości podnoszenia, a gdy poszukujemy urządzenia uniwersalnego, najlepiej sprawdzą się wciągarki o zmiennej prędkości.

   

   

 • HE 500 MF TS: duży udźwig, długa lina i szybkość - czego chcieć więcej?

   

  Wciągarka budowlana elektryczna linowa szynowa model HE 500 MF TS o udźwigu 500 kg i długości liny 25 m, prędkości wciągania 23 m/min, podłączeniu na 230 V i wadze 48 kg. Wytrzymała gruba stalowa lina o średnicy aż 7 mm.

   

 • MP 200 - niezastąpiona przy budowie rusztowań i transporcie materiałów budowlanych

   

  Wciągarka budowlana elektryczna linowa model MP 200 o udźwigu 200 kg i długości liny 80 m, prędkości wciągania 22 m/min (wersja Mono) lub 11-40 m/min (wersja Inverter), podłączeniu na 230 V i wadze 40 kg. Mocowana bezpośrednio do rusztowania.