O FIRMIE

Jesteśmy na rynku już prawie 25 lat!

 

Firma Bellussi została założona w 1992 roku przez włoskiego inżyniera Delonio Bellussi. Od tamtej pory w jej historii nastąpiło wiele zmian – zarówno w samej strategii prowadzenia działalności, jak i w gamie oferowanych produktów. Dziś Bellussi jest stabilną firmą z ponad 20-letnią tradycją i doświadczeniem, które pozwala nam proponować naszym Klientom najnowocześniejszy i najbardziej wydajny sprzęt, jaki jest dostępny na rynku.

 

Czym się zajmujemy?

 

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości urządzeń dla branży budowlanej: wciągarek, wind dekarskich oraz wind i platform towarowo-osobowych.

 

Od ponad 20 lat promujemy i sprzedajemy znaną na całym świecie w sektorze maszyn budowlanych włoską markę wciągarek Europea, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenia osób pracujących bezpośrednio na budowach. 

 

Bogata gama naszych urządzeń obejmuje wciągarki o udźwigu od 150 do 800 kg o napędzie jedno- lub trzyfazowym, z możliwością mocowania bezpośrednio do rusztowania, na podstawie, między stropami lub do podłoża. Nasze wciągarki charakteryzują się wysoką jakością wykonania, innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i przystępną ceną. Każdy model występuje w kilku wersjach do wyboru w zależności od potrzeb. Na życzenie Klienta istnieje możliwość zamówienia wciągarki o niestandardowych parametrach.

 

Wytrzymałe i niezwodne, a jednocześnie bezpieczne i szybkie windy dekarskie i towarowo-osobowe o udźwigu od 200 do 2000 kg znajdują zastosowanie tam, gdzie przestrzeń robocza jest ograniczona i stanowią alternatywę dla tradycyjnych systemów podnoszenia.

 

Naszym celem jest zawsze jak najlepsze dopasowanie się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, poprzez wspólną analizę możliwości, kosztów, korzyści i wydajności. Wymagania i sugestie naszych Klientów stanowią dla nas największą motywację dla ciągłego doskonalenia oferowanych przez nas produktów. Jakość i niezawodność to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy.

 

 

Zapraszamy do współpracy!

Script logo