• Winda FULL 200

    Winda FULL 200

  • Zastosowanie FULL 200

    Zastosowanie FULL 200

FULL 200

Dostępność:Na zamówienie

Profesjonalna winda towarowo-osobowa FULL 200 o udźwigu 200 kg przeznaczona do transportu materiałów budowlanych i osób.

W przeciwieństwie do innych wind, FULL 200 można zamontować nie tylko na zewnątrz, ale również wewnątrz konstrukcji rusztowania, unikając w ten sposób konieczności wykorzystania zewnętrznych podnośników lub platform, które wymagają szczególnych uprawnień.

FULL 200 jest łatwa i szybka w montażu, dzięki kolumnom wykonanym ze stopu anodyzowanego aluminium antykorozyjnego, co czyni ją idealnym narzędziem do pracy na budowie, przy zachowaniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

Kompozycja elementów FULL 200 jest całkowicie spersonalizowana w zależności od wymagań placu budowy i rusztowania, można również zastosować kilka ramp za- i wyładowczych na różnych wysokościach, aż do uzyskania wysokości maksymalnej 45 m.

Platforma zasilana jest silnikiem jednofazowym o mocy 2,2 kW i nie wymaga dodatkowego zasilania w stosunku do tego dostępnego na budowie.

Winda FULL 200 jest idealnym rozwiązaniem dla budów w mieście, w trudno dostępnych miejscach, gdzie nie ma możliwości zamontowania innego rodzaju podnośników z powodu ich dużych wymiarów.

 

Model
FULL 200
Typ silnika
Jednofazowy
Długość platformy
1 150 mm
Szerokość platformy
630 mm
Odległość między kotwami 3 m
Szybkość podnoszenia
12 m/min
Nośność
200 kg
Maksymalna wysokość
45 m
Moc silnika
2,2 kW
Zasilanie
230 V 50 Hz
Przekrój kolumny

 

  • Masz pytanie?
    Formularz kontaktowy
Script logo